Monika Maja Zięba

Tancerka mistrzowskiego formatu z zakresu tańców standardowych, choreograf, trenerka tańca, trener personalny, trener rozwoju mentalnego, szkoleniowiec.

Tancerka najwyższej międzynarodowej klasy „S”, finalistka Mistrzostw Polski, Mistrzyni Polski w klasach, wielokrotna Mistrzyni Okręgu Śląskiego, zwyciężczyni turniejów rangi Grand Prix Polski, reprezentantka Polski na turniejach rangi światowej WDC AL m.in. Blackpool Dance Festival, UK Open Championships, International Open.

Po zakończeniu kariery amatorskiej w styczniu 2018 rozpoczęła przygotowania do egzaminów sędziowskich PTT.

Także od 2018 poszerza swoją wiedzę z zakresu tańca użytkowego Discofox/Hustle podróżując po świecie i doskonaląc się pod okiem światowej klasy instruktorów m.in.ze Szwajcarii, Rosji. Tylko w 2018 r. wzięła udział w festiwalu Move On w Lozannie (Szwajcaria), festiwalu HD w miasteczku olipijskim pod Moskwą oraz festiwalu Huragan w  Moskwie (Rosja).

Na przełomie lat 2008-2013 wzięła udział w licznych szkoleniach i warsztatach z dziedziny rozwoju kompetencji miękki oraz stricte prowadzenia i budowania szkoleń.

Twórczyni autorskich szkoleń rozwojowych dla kobiet, szkoleń z zakresu tańca użytkowego dla licealistów, studentów i osób 30+, szkoleń i zajęć tanecznych dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym. Twórczyni projektu edukacyjnego “Galaktyka Tańca” www.GalaktykaTańca.pl

Ceniona za pozytywną enegrię i życzliwość, sposób przekazywania informacji, wysokie kompetencje, profesjonalizm w działaniu i planowaniu.

„Wychowałam się w domu, w którym sport i szeroko rozumiana kultura fizyczna miały duże znaczenie. Moi rodzice w okresie dzieciństwa zadbali, bym mogła sprawdzić siebie w wielu rodzajach ruchu. Sprawdzałam swoich sił m.in. na pływalni, korcie tenisowym, na stokach narciarskich, dojo, ale to właśnie taniec zawładnął moim sercem. Przez pierwsze 3 lata mojego rozwoju w tańcu towarzyskim równolegle o rozwój mojego ciała i mojej głowy zadbała p. Svetlana Antoni, wspaniała tancerka, pedagog tańca, przepiękna osobowość, o której śmiało mogę powiedzieć że zawdzięczam jej to, że tańcze. Dzięki p. Svetlanie  odważyłam się pójść drogą marzeń i zajęłam się tańcem na poważnie. Za swój największy taneczny sukces uważam fakt, że moją karierę taneczną rozpoczęłam dopiero w wieku 17 lat. Z wszystkich możliwych ston słyszałam ogrom argumentów o absurdzie tego pomysł, jednak moja buntownicza natura nie pozwoliła mi się poddać. Przez pierwsze 7 lat tańca osiągnęłam już to, co dla innych tancerzy było nieosiągalne lub trudne do zdobycia nawet i przez 15 lat treningów. „