Discofox/Hustle- Taniec Imprezowy

Discofox/Hustle- Taniec Imprezowy

Discofox/Hustle- Taniec Imprezowy

  • brak ograniczeń wiekowych
  • 3 poziomy zaawansowania: stopień I (od podstaw), stopień II, stopień III 
  • społeczność DiscoFoxa w Gliwicach  kreuje Monika Maja Zięba organizując warsztaty z ekspertami Discofox/Hustle- Taniec Imprezowy z kraju i zza granicy.
  • kursy polecane dla przyszłych Młodych Par, gości weselnych, jako randki
  • max 10 par
Discofox popularnie nazywany w Polsce „dwa na jeden” (2 na 1) to taniec, który od wielu lat okazuje się najpopularniejszym sposobem zatańczenia praktycznie do każdej muzyki w metrum 4/4. Jest to jeden z najprostszych, najchętniej tańczonych i najbardziej znanych tańców użytkowych. Sprawdza się na każdej imprezie: dancing, dyskoteka, wesele, studniówka czy sylwester. Jest to idealny taniec na wesele zarówno dla gości jak też tańczony często jako pierwszy taniec weselny Młodej Pary.Tańczony jest zarówno do muzyki w wolnym jak i szybkim tempie. Może być tańczony zarówno przez osoby młode jak i w wieku dojrzałym, a nieograniczona liczba możliwych do zatańczenia figur i kombinacji sprawia, że taniec ten nigdy się nie nudzi.
 
Na zajęciach stopnia I oprócz samego tańca nauczycie się również:
– postawy w tańcu
– płynnego poruszanie się
– prowadzenia i podążania
– eleganckich figur i przejść  
Stopień II to rozszerzenie umiejętności po kursie stopnia I. Uczymy się kolejnych figur i przejść. Krok podstawowy przyspiesza, a figury nabierają rozpędu i polotu! Uczymy się akcji pull-push na której opiera się większość kombinacji figur na tym poziomie.
Stopień III to nauka złożonych paternów, musicality, tańczenie kierunkami, mini konkursy Jack & Jill.
Co jakiś czas organizujemy Taneczne Integracje w gliwickim klubie oraz warsztaty taneczne z gośćmi.