Pierwszy taniec

Pierwszy taniec

Zdajemy sobie sprawę, że dla każdej pary młodej jest on ogromnym przeżyciem. My sprawimy, że będzie on przyjemnością, zamiast stresującym obowiązkiem. 

Dzisiaj nie wypada już zbytnio otwierać balu tańcem „na misia”. Jesteśmy przyzwyczajeni, że para młoda przygotowuje „coś ekstra”.

Inny argumentem dla którego warto przygotować pierwszy taniec jest możliwość spędzenia ze swoją partnerką/ partnerem uroczych tanecznych randek! Bo kiedy jak nie przed weselem? Może przed weselem znajomych 🙂

pierwszy taniec
pierwszy taniec

Pierwszym etapem jest telefon w sprawie pierwszego tańca. Ustalimy datę pierwszego spotkania, by na nim omówić szczegóły współpracy i nauczyć się kroku podstawowego. Przed pierwszym spotkaniem wysyłacie też do trenera informację do jakiej piosenki chcecie zatańczyć lub/i jakie filmiki, figury, podnoszenia Wam się podobają. Od drugiej lekcji zazwyczaj uczymy się już konkretnej choreografii skonstruowanej pod Wasze potrzeby i możliwości.

Podczas spotkań nie stawiamy sobie za cel wykreowania mistrzów świata, ale sprawimy, że pierwszy taniec, będzie przyjemny dla tańczących i oglądających.

Minimalna ilość spotkań to 5 x 60 min.

W zakresie pierwszego tańca współpracujemy z Galaktyką Tańca.