III Mistrzostwa Polski w Tańcu Dzieci Przedszkolnych i Wczesnoszkolnych w Kluczborku

szok gliwice

III Mistrzostwa Polski w Tańcu Dzieci Przedszkolnych i Wczesnoszkolnych w Kluczborku

W najbliższą sobotę, tj. 7 kwietnia 2018, nasi wychowankowie z grup Talent Show oraz Junior Sport I zaprezentują się podczas III Mistrzostw Polski w Tańcu Dzieci Przedszkolnych i Wczesnoszkolnych w Kluczborku. Impreza organizowana jest przez Stowarzyszenie TALENT, a poprowadzi ją pani Iwona Pavlović.  Rok temu bawiliśmy się świetnie!

Tutaj link do wydarzenia na Facebooku. 

Już w najbliższą sobotę dzieci z grup TALENT SHOW oraz JUNIOR SPORT I zaprezentują swoje umiejętności podczas

III Mistrzostw Polski w Tańcu Dzieci Przedszkolnych i Wczesnoszkolnych w Kluczborku

Obie grupy trenują dwa razy w tygodniu od września 2017 roku na zajęciach w naszym Stowarzyszeniu SZOK GLIWICE. Obie grupy prowadzone są przez panią Monikę Maję i pana Ariela.

Skład TALENT SHOW:  Zuzanna Hupka, Julia Szumihora, Lena Belzyt, Maja Krawiec , Dagmara Zygmunt, Oliwia Szczotka, Michał Jaskulski

Skład JUNIOR SPORT I: Marcelina Skrzyp, Zofia Łupikasza, Małgosia Krzych, Emilia Cichocka, Jakub Kauffmann, Dominik Karwot, Szymon Kurtycz

Dla dzieci z TALENT SHOW będzie to pierwszy duży występ z nową choreografią do utworu „Despacito”, autorstwa pani Moniki Maji i pana Ariela. Motywem przewodnim jest taniec małych cheerleaderek, z którymi tańczy i przewodzi chłopiec. Na te okazję przygotowaliśmy specjalne stroje i akcesoria. Do tej pory grupa występowała przed rodzicami w ramach mini pokazów. Dzieci tańczyć będą w kategorii formacji klas 1-3. Trzymamy kciuki!

Grupa JUNIOR SPORT I jest grupą sportową, w której dzieci przygotowywane są do rywalizacji na turniejach ogólnopolskich Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Udział w tej imprezie, ma być „przedsmakiem” prawdziwej rywalizacji turniejowej. Wierzymy, że taniec ma sprawiać radość, a udział w tym konkursie na pewno to przyniesie. Dzieci będę tańczyć w parach czeską polkę i walca angielskiego w kategorii klasy 1-3. Trzymamy kciuki!

Start imprezy przewidziany jest na godz. 11, natomiast rejestracja uczestników będzie do godz. 10.30

Zbiórka na miejscu godz. 10

WSZYSTKIM ŻYCZYMY ŚWIETNEJ ZABAWY podczas III Mistrzostw Polski w Tańcu Dzieci Przedszkolnych i Wczesnoszkolnych w Kluczborku!