Ładowanie Wydarzenia
20
Sierpień

Kobiecy Taneczny Weekend 20-22 sierpnia 2021

Sierpień 20 - Sierpień 22
ul. Sobieskiego 22A, Nieznanice
Kłomnice, 42-270 Polska
630zł

WYJAZD: 3 dni pełne kobiecego tańca!

 Liczba miejsc ograniczona do 20 osób!

Spędź z nami 2 noce / 3 dni w Pałacu Nieznanice – 18 km od Częstochowy.

 

Przygotowałyśmy różne zajęcia taneczne, ruchowe i relaksacyjne, tak abyście mogły uwolnić napięcia i zaznać radości i ciepła, które wypływają z tańca, muzyki o obecności drugiego człowieka.
Czekają na nas przytulne pokoje gościnne, piękna sala taneczna z drewnianą podłogą, posiadłość z przylegającym 3,5 hektarami parku, ogrodem japońskim, SPAidealne miejsce na aktywny odpoczynek w kontakcie z naturą i przerwę od codzienności! Dołącz do nas.

 Kasia i Monika
 

Czego możesz się spodziewać po tym wyjeździe?

 Spędzisz czas w pięknym miejscu mając do wyboru udział w zajęciach tanecznych, ruchowych i relaksacyjnych.
  • Poranne zajęcia taneczne pobudzające i rozciągające
  • Wieczorne zajęcia relaksacyjne
  • Zajęcia taneczne (latino, sensual- WAŻNE! poziom zajęć będzie dobrany pod wszystkie uczestniczki wyjazdu, na pewno dasz sobie radę
    🤍)
  • niespodzianka od naszego partnera wyjazdu 🙂 więcej informacji później
Poza tym zapewniamy:
  • Miejsce w pokoju 2- i 3-osobowym
  • Pełne wyżywienie dla wegetarian i wegan (możliwość zamówienia posiłków bezglutenowych)
  • Dobrze wyposażoną salę
Dla chętnych w czasie wolnym zwiedzanie okolicy (Jura Krakowsko-Częstochowska, Jasna Góra , Gidle, Mstów) , zabiegi SPA, jazda konna (5 km), mini wykład i sprzedaż kosmetyków naturalnych robionych przez zielarkę na bazie ziół z Jury, park ze stawem o powierzchni 4 ha, autorski koncert dźwięków- tą listę atrakcji wraz z kontaktami znajdziesz na stronie Pałacu http://www.nieznanice.pl w zakładce „Atrakcje”.
Pałac Nieznanice to ponad stuletnia posiadłość, która znajduje się na południu Polski, 18 km od Częstochowy. Pałac otoczony jest 3,5 hektarami parku, którego ozdobą jest staw oraz ogród japoński z fontanną i oczkiem wodnym. W części pałacowej znajduje się kameralna przestrzeń do zabiegów SPA w stylu marokańskim.
 Jest to miejsce harmonii między człowiekiem i naturą, ciałem i umysłem. W otoczeniu sztuki, zieleni i śpiewu ptaków można cieszyć rodzinną atmosferą, wspaniałą kuchnią i ciszą.  Kuchnia jest w stanie zapewnić zdrowe posiłki oraz posiłki typu wegetarian, wegańskie i bezglutenowe.
Część SPA jest urządzona w stylu marokańskim. Atmosferę relaksu buduje nastrojowe oświetlenie i orientalny wystrój. Kąpiel w jacuzzi lub relaks w saunie fińskiej pozwolą odpocząć ciału i wyciszyć umysł. Polecamy zupełnie wyjątkowe masaże, wykonywane przez panią Beatę Fornalik – córkę właścicielki Pałacu Nieznanice. Beatrice Fornalik kształciła się u takich mistrzów, jak Susan Floyd, Hidemi Morimosa, dr Sapna.
Osoby zainteresowane masażami w Deva-Spa prosimy o wcześniejsze rezerwacje terminów we własnym zakresie: http://www.nieznanice.pl
 
 

Jak będą wyglądać zajęcia?

Zajęcia poranne będą bardziej energetyzujące, by rozciągnąć się po nocy i budować siłę mięśni. Natomiast zajęcia wieczorne będą relaksacyjne i wyciszające. W ciągu dnia odbywać się będą zajęcia taneczne oraz warsztaty dotyczące pewności siebie w tańcu.
 

Twoje przewodniczki:

O Kasi:

Od dziecka zajmuję się tańcem, głownie sportowym tańcem towarzyskim. Miałam w swoim życiu wiele przygód związanych z tańcem, całe życie właśnie temu poświęciłam. Uczestniczyłam w wielu szkoleniach i obozach. Mam na swoim koncie wiele sukcesów i tytułów. Zdobyłam tytuł wicemistrza Białorusi, zajęłam 3 miejsce w pucharze Polski, a jako junior tytuły Mistrza Śląska i wicemistrza Polski Południowej. Mieszkałam w Hiszpanii, trochę w Białorusi, a także jeździłam po Polsce szukając swojego miejsca. Całe moje życie kręci się wokół tańca, a teraz chcę przekazać Ci moją wiedzę. Pokazać, że taniec to coś pięknego, że nie ma drugiej takiej dyscypliny, takiego hobby.. taniec daje poczucie spełnienia w wielu aspektach życia, jest oderwaniem od rzeczywistości. Podczas lekcji tańca uczysz się, a dodatkowo ćwiczysz fizycznie. Uważam, że każdy może nauczyć się tańczyć… bo pamiętaj poruszanie się w rytm muzyki to już jest taniec! A kroki i inne umiejętności to tylko dodatek, żeby poczuć się pewniej i swobodniej.
A więc… śmiało włącz ulubioną piosenkę i tańcz, jednak jeśli chcesz poznać ten świat lepiej to napisz, a ja we wszystkim pomogę.
 

O Moni:

Wychowałam się w domu, w którym sport i szeroko rozumiana kultura fizyczna miały duże znaczenie. Moi rodzice w okresie dzieciństwa zadbali, bym mogła sprawdzić siebie w wielu rodzajach ruchu. Sprawdzałam swoich sił m.in. na pływalni, korcie tenisowym, na stokach narciarskich, dojo, ale to właśnie taniec zawładnął moim sercem. Przez pierwsze 3 lata mojego rozwoju w tańcu towarzyskim równolegle o rozwój mojego ciała i mojej głowy zadbała p. Svetlana Antoni, wspaniała tancerka, pedagog tańca, przepiękna osobowość, o której śmiało mogę powiedzieć że zawdzięczam jej to, że tańczę. Dzięki p. Svetlanie odważyłam się pójść drogą marzeń i zajęłam się tańcem na poważnie. Za swój największy taneczny sukces uważam fakt, że moją karierę taneczną rozpoczęłam dopiero w wieku 17 lat. Z wszystkich możliwych stron słyszałam ogrom argumentów o absurdzie tego pomysł, jednak zaufałam swojej intuicji i nie poddałam się. Przez pierwsze 7 lat tańca osiągnęłam już to, co dla innych tancerzy było nieosiągalne lub trudne do zdobycia nawet przez 15 lat treningów.

 

Koszt pobytu i zajęć:

Koszt pobytu i zajęć:
🤍 380zł /osoba (2 noclegi, wyżywienie tj. śniadanie, obiad, kolacja, pokój 2 osobowy)
🤍 250zł /osoba udział w warsztatach i wszelkich zajęciach
Całość: 630zł
 
 

Program, który ma charakter orientacyjny i może ulec zmianie. Będziemy na bieżąco reagować na wspólne potrzeby

🤍

Dzień 1
• czas na wspólne spacery, skorzystanie ze SPA i innych atrakcji
• od 15.00 zakwaterowanie
• 16.00 – 17.30 zajęcia taneczne
• 18.00 kolacja
• 19.30 – 20.30 zajęcia taneczne
• 20.30- 21.00 zajęcia relaksacyjne

Dzień 2
• 8.30 – 9.00 zajęcia pobudzająco- rozciągające
• 9.00 śniadanie
• 11.30 – 13.00 zajęcia taneczne
• 13.00 obiad
• czas na wspólne spacery, skorzystanie ze SPA i innych atrakcji
• 17.00 – 18.30 zajęcia taneczne
• 19.00 kolacja
• 20.30- 21.00 zajęcia relaksacyjne

Dzień 3
• 8.30 – 9.00 zajęcia pobudzająco- rozciągające
• 9.00 śniadanie
• 11.30 – 13.00 zajęcia taneczne
• 13.00 obiad
• 14.00 wymeldowanie
• czas na wspólne spacery, skorzystanie ze SPA i innych atrakcji

 

Zapisz się na listę i potwierdź swój udział do 18 lipca. Warunkiem zapisu jest dokonanie wpłaty zadatku w kwocie 200 zł na konto Szok Gliwice:
18 1600 1172 1821 4332 9000 0001 do 24 godzin po uzupełnieniu tego formularza. 

Jeśli masz jakieś pytania to zadzwoń pod numer: 518 302 672 🤍

UWAGI:
🤍Wszystkie nasze wydarzenia odbywają się oczywiście z zachowaniem nadzwyczajnych środków ostrożności – liczba osób na sali jest mniejsza, płyny do dezynfekcji stoją w prawie każdym kącie, dezynfekujemy też powierzchnie, z którymi macie kontakt. 🙂
🤍 Ze względów organizacyjnych nie ma możliwości rezygnacji – można ewentualnie znaleźć kogoś na swoje miejsce.
🤍 O przyjęciu na listę decyduje kolejność zgłoszeń.
🤍 Gwarancją miejsca jest dokonanie wpłaty zadatku w kwocie 200 zł do 24h od wypełnienia formularza
DANE DO PRZELEWU:
SZOK Gliwice
ul. Barlickiego 3
44-100 Gliwice
nr konta: 18 1600 1172 1821 4332 9000 0001
w tytule proszę wpisać „kobiecy weekend”
 
 

Miejsce

Venue Name: Pałac Nieznanice
Address: ul. Sobieskiego 22A, Nieznanice
Kłomnice, 42-270 Polska

+ Google Map
Telefon: 793535955
Strona internetowa: http://www.nieznanice.pl

Organizator

Organizer Name: Monika Maja Zięba
Telefon: 793535955
Email: