Akademia Przedszkolaka

Akademia Przedszkolaka

Akademia Przedszkolaka- Maluchy

4-6 lat
chłopcy i dziewczynki
10-15 os. w grupie
poniedziałki  p. Ariel
wtorki  p. Agnieszka
 
Zajęcia w poniedziałki poprowadzi pan Ariel – uwielbiany przez dzieci m.in. za swoje poczucie humoru 🙂
Trening podzielony będzie na 3 bloki po ok. 15 min. Każde zajęcia zawierać będą ukłon na powitanie i pożegnanie, rozgrzewkę wraz z ćwiczeniami ogólnorozwojowymi do aktualnych hitów muzycznych, zabawy taneczno -ruchowe, naukę choreografii, rytmikę. Mniej więcej raz w miesiącu będzie miał miejsce mini występ dla rodziców, na których dzieci zaprezentują co nowego się nauczyły.
Pani Agnieszka zaś zabierze dzieci do świata tanecznej fantazji. Będzie w nim wiele z podstaw tańca klasycznego, ale też czas dla dzieci, w których poznają różne gatunki tańców i muzyki (inne niż w poniedziałki).
Oba zajęcia uzupełniają się wzajemnie. Na każdym z nich dzieci uczyć się będą prawidłowej sylwetki, wrażliwości ruchowej, prawidłowego ustawienia stóp, rozciągania, a także współpracy, troski o drugą osobę, obycia scenicznego, czyli wiary w siebie i walki ze stresem.
Dzięki takiej nowej formie zajęć dzieci poznają jego wszechstronność i pozwoli im to nakreślić jaki rodzaj tańca będą ewentualnie chciały kontynuować w przyszłości.
Opcję udziału w zajęciach:
1. Tylko w poniedziałki
2. Tylko we  wtorku
3. I w poniedziałki i we wtorki (2x w tygodniu)