fbpx

KURS TANGA
ARGENTYŃSKIEGO

Poczuj w sobie ogień!

Kiedy jak nie teraz?

Nowe grupy na poziomie 1 i 2 ruszają każdego roku tylko we wrześniu i w lutym!

O Tangu Argentyńskim

Tango argentyńskie to idealne połączenie zmysłowości i temperamentu. To nie zwykły taniec czy rodzaj muzyki. To znacznie więcej. To specyficzna nić porozumienia między dwoma tańczącymi osobami. Prawdziwy dialog bez słów. 

To przestrzeń w której możemy się poczuć jak u siebie i spotkać ludzi dzielących tą samą pasję. To sposób na rozbudzenie zmysłów i prawdziwe wyrażenie siebie. 

Tango daje nam możliwość wejścia do nowego świata i poznania innej kultury pełnej tajemnic.

szok gliwice

Odważysz się zrobić ten pierwszy krok??

Zajęcia z Hectorem są prowadzone w bardzo intuicyjny sposób. Uczymy się wyczucia muzyki i swobodnego poruszania po parkiecie do rytmu. W końcu możemy zapomnieć o nauce kroków na pamięć. Zamiast tego nacisk jest kładziony na technikę i odpowiednią postawę w tańcu. Na zajęciach mamy okazję prawdziwie uwolnić swoje ciało od niepotrzebnego napięcia. To daje nam przestrzeń do indywidualnej interpretacji muzyki i tańca pełnego prawdziwych emocji. 

Wasze Opinie

Za co kursanci CENIĄ kurs tanga argentyńskiego?

testimonials-quote

Do odwiedzenia Szkoły Tańca SZOK przekonała mnie moja żona. Od roku coś tam chodziłem w Tangu. Dzisiaj wiem, że to jest dobre określenie. Na pierwszych zajęciach z Hectorem byłem w "szoku" że osoby, które tak jak ja mające dwie lewe nogi, pod koniec zatańczyły. Mając doświadczenie z innych szkół nie spodziewałem się czegoś takiego... Przepraszam naprawdę dobrych tancerzy i trenerów polskich, ale Hector ma tango we krwi - w końcu jest Argentyńczykiem. Każda złotówka i każda kropla potu na zajęciach przekłada się na przyjaźń / miłość do tanga i niesamowitego trenera. Już zapisaliśmy się z żoną na drugi poziom tanga argentyńskiego, który rusza niebawem. Szczerze polecam, pozdrawiam i mam nadzieję że poznamy się na zajęciach czy Milongach.

Grzegorz Kowal - dwulewonożny 😉

Moja małżonka od lat marzyła o tańcu. Ja nie za bardzo, choć gdzieś w środku czułem, że jako mężczyzna powinienem te temat "ruszyć". Rok temu sam wyszedłem z inicjatywą i to by strzał w 10. Hector uczy męskości, a tango to taki dialog między mną, a małżonką. Kurs z zajęć na zajęcia porusza nowe elementy, więc nie ma nudy. Ćwiczenia podane jasno i zrozumiale, a organizacja w szkole na najwyższym poziomie. Małżonka szczęśliwa, ja widzę same plusy. Dodatkowo szkoła organizuje co semestr imprezy taneczne w lokalu- super atmosfera.

Adam

Tango to piękny taniec, a nauka z Hectorem to przygoda! Hector nie uczy układów. Pokazuje za to kroki i figury, które można w dowolny sposób łączyć ze sobą i cieszyć się wspólnym tańcem. Co więcej - zapisując się na kurs nie spodziewaliśmy się, że oprócz samego tańca, rozpocznie się nasza przygoda z kulturą latynoamerykańską. Dzięki znajomości z Hectorem zapragnęliśmy nauczyć się hiszpańskiego oraz zobaczyć Argentynę. I tak też się stało. Gorąco polecam!

Magda Andraszek

Kto prowadzi zajęcia?

Social Networks
INSTRUKTOR

Hector Nano Quiroz

Social Networks
Asystentka Taneczna

Monika Nalborczyk

Hector to rodowity Argentyńczyk, który zaraża tangiem wszystkich wokół! Jest pasjonatem tanga od dzieciństwa. Wielokrotny finalista międzynarodowych festiwali w kategorii tango salon, zajmuje się profesjonalnym nauczaniem tanga od ponad 10 lat. Tango to jego całe życie – nie tylko zawodowe, lecz również prywatne, któremu poświęca cały swój czas. Na swoich zajęciach przekazuje nie tylko techniki tańca, ale również uczy muzykalności i dzieli się swoją interesującą kulturą. 

Widzi taniec jako piękne narzędzie do rozwoju osobowości, charakteru i ciała. Ceniona za sposób przekazywania wiedzy i zaangażowanie. Pozytywna, ciepła, elegancka i wymagająca.

Monika wspiera Hectora swoim doświadczeniem tanecznym, asystując mu podczas zajęć. Pasją Moniki od kilku lat jest tango, którego z przyjemnością się uczy i w nim doszkala. 

Zobacz ich w Pytaniu na śniadanie:

140 zł/mc za osobę P1 (zajęcia po 75 min)
160 zł/mc za osobę P2 (zajęcia po 90 min)

Zapraszamy zarówno z partnerem, jak i solo. Emocje gwarantowane!

Zapoznaj się z zasadami uczestnictwa

MASZ DODATKOWE PYTANIA?
ZADZWOŃ DO NAS LUB NAPISZ

.

Warning: Undefined array key "elegant-icons" in /home/klient.dhosting.pl/szokgliwice/szokgliwice/public_html/wp-content/plugins/qode-framework/inc/icons/class-qodeframeworkicons.php on line 59

Szkoła Tańca SZOK Gliwice

ul. Barlickiego 3, 44-100 Gliwice
(budynek Centrum Kultury Victoria)

kontakt@szokgliwice.pl

+48 518 302 672

#SZOKGLIWICE