fbpx

TAŃCE TOWARZYSKIE 45+
Zajęcia dla par

Daj się porwać muzyce!

Zdrowie i dobra zabawa
zajęcia taneczne dla par 45+

Jeśli tak, te zajęcia dla „starszej młodzieży” są dla Ciebie. W lekcjach mogą wziąć udział wszyscy w wieku 45+ czy nawet 55+. Tańczyć może każdy – bez względu na pierwsze cyfry w numerze PESEL, formę i umiejętności.

Jak wyglądają nasze lekcje tańca towarzyskiego dla osób 45+?

Cotygodniowe spotkania to 90 minut, na które składa się 45 minut przyjemnej nauki i 45 minut tanecznego practisu, podczas którego szlifujemy swoje umiejętności, a przede wszystkim świetnie się bawimy przy porywającej muzyce. Kursy zostały przygotowane tak, abyś efektywnie, a jednocześnie bezstresowo, poznawał nowe figury. Wszystko na spokojnie, w przyjaznej atmosferze.

Program obejmuje naukę 10 popularnych tańców towarzyskich, w tym:

Dzięki temu będziesz czuć się swobodniej na tanecznych imprezach, oderwiesz się od codziennych trosk i zadbasz o zdrowie. Lekcje tańca towarzyskiego zapewnią Ci przyjemny trening cardio dla zdrowego serca i sprawią, że zyskasz szerszy zakres ruchów, większą elastyczność i siłę oraz lepszą koordynację.

Będziesz czuć się swobodniej na tanecznych imprezach, oderwiesz się od codziennych trosk i zadbasz o zdrowie.

Wybierz swój poziom

Zajęcia taneczne 45+ możesz dopasować do swoich umiejętności. Prowadzimy grupy na dwóch poziomach:

początkującym P1

PIĄTKI 18.00-19.30

średniozaawansowanym P2

PIĄTKI 19.30-21.00

Wasze Opinie

Co mówią o kursie jego uczestnicy?

testimonials-quote

Najpierw uczestniczyłam w kursie discofox. Było miło, ale czułam się troszkę nieswojo, tańcząc w gronie osób w wieku moich dzieci. Na kursie tańca towarzyskiego 45+ wszystko jest tak, jak trzeba, a i ilość wygibasów trochę mniejsza.😁 Poza tym grupa jest bardzo kameralna, a prowadząca Monika ma niezgłębione pokłady wyrozumiałości i cierpliwości. Piątkowy termin zajęć też jest strzałem w dziesiątkę. Wraz z sambą, walcem i tangiem odchodzi całotygodniowe zmęczenie i stres, a w sobotę człowiek budzi się jak młody bóg. W tym roku też się zapiszę! 😁

Anna Pawłowska

Będziesz w dobrych rękach!

Social Networks
Mistrzyni Tańca

Monika Nalborczyk

Social Networks
Mistrz Tańców Latynoamerykańskich

Mateusz Wiercioch

Tancerka międzynarodowej klasy „S”  z ponad 15-letnim doświadczeniem treningowym, finalistka Mistrzostw Polski, wielokrotna Mistrzyni Śląska i Małopolski, a także sędzia taneczny, pedagog i trener kompetencji miękkich.

Świetny nauczyciel pełen pasji. Wychował się we Włoszech, a jego temperament i świetne poczucie humoru udzielają się uczestnikom naszych zajęć.

Zapoznaj SIĘ z zasadami uczestnictwa

.

Warning: Undefined array key "elegant-icons" in /home/klient.dhosting.pl/szokgliwice/szokgliwice/public_html/wp-content/plugins/qode-framework/inc/icons/class-qodeframeworkicons.php on line 59

Szkoła Tańca SZOK Gliwice

ul. Barlickiego 3, 44-100 Gliwice
(budynek Centrum Kultury Victoria)

kontakt@szokgliwice.pl

+48 518 302 672

#SZOKGLIWICE