MaratonMania- informacje

11.04.2013 – „MaratonMania”

Rusza nasz najnowszy projekt. Finansowe wsparcie Miasta Gliwice pozwala nam zrealizować cykliczną zabawę tańcem. Wspólnie z Samorządem Studenckim Politechniki Śląskiej zapraszamy na 3 edycje maratonu tanecznego w Centrum Kultury Studenckiej „MROWISKO” ul.Pszczyńska 85 w Gliwicach już w piątek, 26 kwietnia, potem w kolejne piątkowe wieczory: 24 maja i 7 czerwca. Start o godz. 19.00. Wcześniej rejestracja zawodników.[EXPAND ]

Zasady są proste – trzeba przez 2 godziny tańczyć zachowując charakter muzyki. Różnorodnej muzyki. Nie ma tu wymagań dotyczących ubioru, obuwia, umiejętności… bo żaden konkretny styl taneczny nie jest preferowany i zabawa nie wymaga żadnych specjalistycznych umiejętności.

Uczestnicy solo lub w parach muszą mieć ukończone 18 lat.

Rejestracja zawodników odbywa się na godzinę przed rozpoczęciem maratonu. Każdy zawodnik otrzymuje swój numer startowy. Można całe 2 godziny tańczyć solo lub w parze, możliwe jest też łączenie się w pary na poszczególne tańce lub wymiana współpartnerów.

Żadne usprawiedliwienia nie będą uwzględniane. Nie ma przerw na picie, sikanie, zmianę obuwia, skręconą kostkę… choć opieka medyczna będzie zapewniona.

Zawodnikom z pewnością przydadzą się kibice, więc jeśli ktoś nie może wystartować – niech przyjdzie zobaczyć. Wstęp wolny!

Zwycięzcy każdej edycji otrzymują nagrody oraz punkty do rankingu:

I miejsce             10

II miejsce            8

III miejsce           5

Pozostali finaliści, którzy wytrwali całe 2 godziny             3

Po wszystkich trzech edycjach, w czerwcu, dodatkowe nagrody otrzymują najlepsi w rankingu.

Tu chodzi o to, by te planowane 2 godziny spędzić aktywnie. Tu będzie się walczyć przede wszystkim ze sobą, ze swoją kondycją i wytrzymałością, sprawdzać swoją determinację i wolę walki. Trzeba zainwestować tylko własny czas i siły. 

Do zobaczenia!

Iza, Grzegorz i Daniel[/EXPAND]