No to mamy robote:)

02.02.2014 – No to mamy robotę!

Wystartowaliśmy w konkursie grantowym Fundacji PZU i przeszliśmy pierwszy etap. Teraz czeka nas:

Szanowni Państwo,
jest nam niezmiernie miło poinformować, że Państwa projekt pt. TAŃCZĄCA ULICA przeszedł do następnego etapu oceny w I edycji konkursu grantowego na najlepsze praktyki wolontariatu rodzinnego. Serdecznie gratulujemy![EXPAND ]

Filmiki opowiadające o projekcie – jak je nakręcić?

W następnym etapie oceniane będą filmiki, które opowiadają o Państwa pomyśle na opisany we wniosku projekt. W związku z tym prosimy Państwa o dosłanie krótkiego materiału filmowego opowiadającego o zaplanowanej przez Państwa inicjatywie na działania wolontariatu rodzinnego. Mają na to Państwo czas do 17 lutego, do godziny 18.00! Filmik nie powinien trwać dłużej niż 2 minuty i zajmować więcej niż 1 GB. Materiał filmowy może być nakręcony przy użyciu dowolnego urządzenia (telefonu komórkowego, kamery internetowej, tabletu, aparatu cyfrowego, itd.) i dowolnej techniki.

Chcielibyśmy dowiedzieć się z filmiku, jaką zmianę chcą Państwo wprowadzić w swoich społecznościach oraz dlaczego to właśnie Państwa projekt powinien zostać wytypowany do otrzymania grantu. Proszę pamiętać, że Kapituła, która będzie oceniać filmiki, nie będzie brała pod uwagę wniosku aplikacyjnego, tak więc materiał filmowy powinien być stworzony tak, by osoba nie znająca Państwa pomysłu mogła z łatwością dowiedzieć się, na czym polega Państwa inicjatywa.

Ktoś ma pomysły, umie obsługiwać kamerę, chciałby poprowadzić projekt? Czekamy na Was[/EXPAND]