fbpx

BAL – Grand Prix Polski Seniorów
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

Piękne stroje, hipnotyzująca atmosfera i fantastyczni ludzie o wspólnej pasji… Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego BAL – Grand Prix Seniorów co roku przyciąga około 500 par tancerzy z całej Polski, którzy wierzą, że dzięki tańcowi życie staje się lepsze.

Święto tańca

Organizowana w Gliwicach od 2011 roku impreza na stałe wpisała się w miejski kalendarz wydarzeń kulturalnych i terminarz Polskiego Towarzystwa Tanecznego.

Podczas całodniowego turnieju tańca towarzyskiego dojrzali tancerze-hobbyści wkładają całe serce, aby zaprezentować swoje umiejętności i pasję. Jednak, choć konkurują ze sobą na parkiecie, tu liczy się przede wszystkim chęć dobrej zabawy. Z tego też względu każda edycja Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego ma swój motyw przewodni – od lat 20. i 30., przez klimat tropikalnej wyspy, aż po Dziki Zachód.

Co roku nasz bal przyciąga tanecznymi pokazami i innymi atrakcjami setki dojrzałych i dziecięcych tancerzy, a także ich bliskich oraz miłośników tańca. I z każdą kolejną edycją jest ich coraz więcej.
Wydarzenie dotowane jest z budżetu Miasta Gliwice, a jego organizatorem jest SZOK Gliwice.

Kategorie turnieju:

 • Seniorzy I: dla uczestników w wieku 35-44 lata
 • Seniorzy II: dla uczestników w wieku 45-54 lata
 • Seniorzy III+IV: dla uczestników w wieku 55+
 • Grand Prix Polski dla seniorskich par sportowych
 • Dzieci i młodzież – konkurencja przed właściwym Balem Grand Prix Seniorów

Jak dotąd zorganizowaliśmy 43 turnieje tańca w dotychczasowej ponad 25-letniej działalności.  

Wasze Opinie

Za co CENICIE GLIWICKI BAL?

testimonials-quote

Empatia, zaangażowanie, miłość do tańca, serdeczność, wzorowa organizacja imprez.

Bogdan Szyrwiński

Turniej organizowany przez Szkołę Tańca Szok w Gliwicach z roku na rok osiąga szczyty Cudni ludzie, dbający o każdy aspekt, świetna atmosfera i wysoki poziom, Polecam z całą odpowiedzialnością i przyjemnością.

Iwona Sebastianowicz

Bal Grand Prix Polski Seniorów 2019 po raz kolejny świetnie zorganizowany. Gratulacje dla całej ekipy Szoku. Przemiła atmosfera, wspaniali uśmiechnięci ludzie. Na pewno wrócimy tutaj w przyszłym roku.

Rafał Głowacki

To już drugi raz jak miałam przyjemność uczestniczyć w Gliwickim Balu organizowanym przez Monikę, Ariela i ekipę Szoku. Był to na prawdę fantastycznie zorganizowany turniej, na tancerzy czekały profesjonalne stoiska z obuwiem, strojami treningowymi, fotorelacją oraz przygotowaniem fryzury i makijażu. Na miejscu można było również liczyć na zaplecze gastronomiczne. Co najważniejsze temu wszystkiemu towarzyszyła wspaniała muzyka i cudowna atmosfera! Miło będzie zatańczyć tu za rok

Justyna Pietrucha-Głowacka

Dziękujemy Szkole Tańca "Szok" w Gliwicach za wspaniale zorganizowany turniej GPP seniorów "Bal". Tegoroczny turniej w klimacie morskim i pirackim był wyjątkowy. Przyjechało prawie 100 par z różnych klubów...to dowód na to, że tancerze doceniają Waszą pracę. Brawa i gratulacje dla całego teamu. Jesteśmy z Wami za rok! Do zobaczenia

Jolanta Popa

Chcesz DOŁĄCZYĆ do nas na kolejnym balu?
Podaj swój adres e-mail, a poinformujmy Cię o zapisach na kolejną edycję.

  Szkoła Tańca SZOK Gliwice

  ul. Barlickiego 3, 44-100 Gliwice
  (budynek Centrum Kultury Victoria)

  kontakt@szokgliwice.pl

  +48 518 302 672

  #SZOKGLIWICE