fbpx

PIERWSZY TANIEC

Oczarujcie z nami swoich gości!

Wasze wspomnienia o ślubie będą trwać wiecznie.

Wspomnienie składanej przysięgi, momentu, gdy zakładacie sobie obrączki i w końcu wspomnienie pierwszego tańca weselnego… Gdy przygasają światła, rozbrzmiewa muzyka, zaczynacie harmonijnie poruszać się w jej rytm, a Wasi bliscy ze wzruszeniem obserwują, jak z miłością patrzycie sobie w oczy…

szok gliwice

Walc angielski, walc wiedeński, discofox lub tańce latynoamerykańskie - wybór stylu pierwszego tańca jest ogromny.

Przygotujemy weselną choreografię, która będzie dla Was wykonalna i pozwoli Wam się dobrze bawić. Bez względu na to, jakie macie umiejętności, czy ma to być zaledwie kilka prostych kroków, czy rozbudowany układ i czy chcecie, aby taniec był romantyczny, wzruszający albo na wesoło – przygotujemy lekcje pierwszego tańca skrojone do Waszych potrzeb, abyście mogli wyglądać i czuć się komfortowo, gdy przyjdzie ten wyjątkowy moment.

Zobaczcie, jak może wyglądać Wasz pierwszy taniec:

Dlaczego warto zdecydować się na lekcje pierwszego tańca?

Pierwszy taniec weselny to chwila, która na zawsze zapadnie w pamięć Wam i Waszym bliskim. Podczas lekcji pomożemy OSWOIĆ TANECZNE RUCHY i stworzyć UKŁAD, KTÓRY BĘDZIE WYGLĄDAŁ PIĘKNIE, nawet jeśli nie jesteście mistrzami tańca.  Przy wszystkich decyzjach do podjęcia, przygotowaniach i terminach, jakich wymaga planowanie wesela, wspólne lekcje tańca to także świetna okazja, abyście mogli SPĘDZIĆ RAZEM CZAS NA DOBREJ ZABAWIE I ZRELAKSOWAĆ SIĘ przed Waszym wielkim dniem.

szok gliwice

Pierwszy wspólny taniec jako małżeństwo to jeden z najbardziej magicznych momentów Waszego ślubu.

Porozmawiamy o tym, jakie piosenki i układy się Wam podobają, w jakiej stylistyce ma być pierwszy taniec, jakie macie umiejętności taneczne i jak ma wyglądać Wasze wesele, a także ustalimy szczegóły dalszej współpracy. Warto mieć przygotowane inspiracje zaczerpnięte z Internetu lub wesel, na których byliście jako goście.

Na to, jak ostatecznie wypadnie Wasz pierwszy taniec, może wpłynąć wiele czynników, m.in.:

 • przestrzeń na parkiecie,
 • fason sukni ślubnej i ubiór pana młodego,
 • fryzura panny młodej i obecność lub brak welonu,
 • rola fotografa i filmowca w trakcie tańca,
 • i wiele, wiele innych!

Stworzymy dla Was choreografię, która uwzględni wszystkie te czynniki, aby wypadła widowiskowo, a jednocześnie była dla Was komfortowa do wykonania.

Lekcje pierwszego tańca najlepiej realizować regularnie, raz w tygodniu i zacząć 3-4 miesiące przed Waszym wielkim dniem. Podczas zajęć krok po kroku nauczycie się z nami całego układu do wybranej przez Was piosenki. Podpowiemy Wam również, jak uniknąć stresujących niespodzianek w trakcie tańca i jak zadbać o oprawę organizacyjną występu oraz udzielimy kilku cennych rad dotyczących tego, jak zminimalizować stres przed wejściem na parkiet. W końcu niecodziennie występujecie przed tak liczną widownią.

Wasze

Co Młode Pary mówią o współpracy z nami?

testimonials-quote

Monika posiada cechy które cenię w ludziach: jest pracowita i czuje pasję w swojej pracy, uczy się przez swoje doświadczenia w życiu, odczuwa wielką wdzięczność do życia, ma poczucie humoru, szczery uśmiech, cieszy się tym co robi. Stale uczy się wierzyć w siebie, swoje marzenia, podejmuje dobre tematy w lekki sposób.

Elżbieta Rochowska

Bardzo polecam szkołę tańca SZOK, razem z mężem (wtedy narzeczonym) uczestniczyliśmy na zajęcia z DISCOFOX aby wstępnie przygotować się do naszego 1 tańca. Kurs prowadzony w bardzo miłej i luźnej atmosferze. Gorąco polecam zajęcia w szkole tańca SZOK, ich indywidualne podejście do kursantów sprawi, że każdy wyniesie z tych zajęć to czego oczekuje. Gorąco polecam.

Katarzyna Czerny-Nowak

Byłem z żoną na 1 stopniu Discofoxa organizowanym na Politechnice Śląskiej, równolegle Monika przygotowywała nas do pierwszego tańca na ślub. Monika ma bardzo indywidualne podejście, każda lekcja przynosiła nowe postępy. Pierwszy taniec poszedł świetnie, polecam gorąco.

Janusz Kaczor

Pani Monika przygotowywała nas do pierwszego tańca na ślubie. Zajęcia były bardzo przyjemne! W krótkim czasie nauczyliśmy się sporo a przekazana wiedza posłuży nam na kolejnych zabawach .Profesjonalne podejście zarówno do tańca jak i uczniów.

Jolanta Sitarz-Żygalska

Kto Prowadzi lekcje Pierwszego Tańca?

Social Networks
Mistrzyni Tańca

Monika Nalborczyk

Mistrzyni tańca, założycielka Szkoły Tańca Szok Gliwice, ekspertka od pierwszego tańca. Od 2010 roku z pasją i zaangażowaniem przygotowuje pary młode do wyjątkowego momentu ich życia – pierwszego tańca.

Współpracowała już z ponad 200 parami młodymi, pomagając im stworzyć niepowtarzalne chwile na parkiecie.

Monika to nie tylko nauczycielka tańca, ale także kreatywna dusza, która potrafi dostosować się do indywidualnych potrzeb każdej pary. Jej profesjonalizm, cierpliwość i zdolność do tworzenia unikalnych choreografii sprawiają, że pierwszy taniec staje się wyjątkowy i pełen emocji.

Ile zapłacicie?

Pakiet

 • Cena za pakiet

  Cena jednostkowa
1 Lekcja


250 zł
4 Lekcje
900 zł

225 zł
10 Lekcji
2000 zł

200 zł
Nowy cennik obowiązuje od 1 lutego 2024

Długość lekcji wynosi 55 min. Cena pakietów obowiązuje przy płatności z góry.

Dla par uczestniczących w naszych kursach tańca przygotowaliśmy specjalną ofertę – zadzwoń do nas lub zapytaj instruktora. 🙂

Zastanawiacie się, którą opcję wybrać?

JEDNA KONSULTACJA

250 zł

Pojedyncza lekcja to tak naprawdę konsultacja.

Dla kogo?

Dla pary, która samodzielnie ułożyła sobie choreografię na pierwszy taniec i chce sprawdzić, czy wszystko jest w porządku oraz skorygować niewielkie potknięcia. 

Jeśli macie już swoją wymarzoną choreografię i chcecie upewnić się pod okiem specjalisty, czy wszystko idzie zgodnie z planem, to taka konsultacja jest właśnie dla Was.

PAKIET 4 LEKCJI

900 zł

Pakiet 4 lekcji jest dla par, które oczekują prostej choreografii. To taniec oparty na kroku podstawowym, który będzie jak Wasza bezpieczna przystań – zawsze możecie do niego wrócić. 

Wybierzemy kilka figur/przejść pasujących charakterem do utworu, które ułożymy w odpowiedniej kolejności, a pomiędzy nimi zatańczycie krok podstawowy.

Nie wiesz, jak może wyglądać taka choreografia?

Kliknij poniższy przycisk i sprawdź!

PAKIET 10 LEKCJI

2000 zł

Kto powinien wybrać tę opcję?

Para, która potrzebuje wsparcia w całym procesie: 

 • praca nad Waszą koordynacją,
 • opanowanie kroków podstawowych, 
 • nauka figur bazowych i przejść,
 • indywidualna choreografia pod konkretną piosenkę,
 • próba na sali lub obecność na weselu na czas pierwszego tańca (do 30 km),
 • informacje oraz nauka praktycznej umiejętności tańca – abyście umieli zatańczyć również z Waszymi gośćmi. 

Zastanawiasz się, jak wygląda taka dopracowana choreografia?

Kliknij poniższy przycisk i sprawdź!

Uzupełnij ankietę albo napisz do
nas maila i podaj swój numer telefonu, a na pewno oddzwonimy, żeby rozwiać Twoje wątpliwości!

Nasze Pary Młode

Zapoznaj Się z Zasadami Uczestnictwa

Szkoła Tańca SZOK Gliwice

ul. Barlickiego 3, 44-100 Gliwice
(budynek Centrum Kultury Victoria)

kontakt@szokgliwice.pl

+48 518 302 672

#SZOKGLIWICE