PIERWSZY TANIEC

Zbliża się Wasz ślub i chcecie zachwycić gości podczas pierwszego tańca, ale daleko Wam do gwiazd parkietu? Bez obaw, pomożemy Wam sprawić, aby ten najbardziej wyjątkowy taniec w Waszym życiu okazał się  pięknym doświadczeniem.

Wasze wspomnienia o ślubie mają trwać wiecznie.

Wspomnienie składanej przysięgi, momentu, gdy zakładacie sobie obrączki i w końcu wspomnienie pierwszego tańca weselnego… Gdy przygasają światła, rozbrzmiewa muzyka, zaczynacie harmonijnie poruszać się w jej rytm, a Wasi bliscy ze wzruszeniem obserwują, jak z miłością patrzycie sobie w oczy…

Pierwszy wspólny taniec jako małżeństwo to jednej z najbardziej magicznych momentów Waszego ślubu.

Walc angielski, walc wiedeński, discofox lub tańce latynoamerykańskie - wybór stylu pierwszego tańca jest ogromny.

Przygotujemy weselną choreografię, która będzie dla Was wykonalna i pozwoli Wam się dobrze bawić. Bez względu na to, jakie macie umiejętności, czy ma to być zaledwie kilka prostych kroków, czy rozbudowany układ i czy chcecie, aby taniec był romantyczny, wzruszający albo na wesoło – przygotujemy lekcje pierwszego tańca skrojone do Waszych potrzeb, abyście mogli wyglądać i czuć się komfortowo, gdy przyjdzie ten wyjątkowy moment.

Dlaczego warto zdecydować się na lekcje pierwszego tańca?

Pierwszy taniec weselny to chwila, która na zawsze zapadnie w pamięć Wam i Waszym bliskim. Podczas lekcji pomożemy OSWOIĆ TANECZNE RUCHY i stworzyć UKŁAD, KTÓRY BĘDZIE WYGLĄDAŁ PIĘKNIE, nawet jeśli nie jesteście mistrzami tańca.  Przy wszystkich decyzjach do podjęcia, przygotowaniach i terminach, jakich wymaga planowanie wesela, wspólne lekcje tańca to także świetna okazja, abyście mogli SPĘDZIĆ RAZEM CZAS NA DOBREJ ZABAWIE I ZRELAKSOWAĆ SIĘ przed Waszym wielkim dniem.

Porozmawiamy o tym, jakie piosenki i układy się Wam podobają, w jakiej stylistyce ma być pierwszy taniec, jakie macie umiejętności taneczne i jak ma wyglądać Wasze wesele, a także ustalimy szczegóły dalszej współpracy. Warto mieć przygotowane inspiracje zaczerpnięte z Internetu lub wesel, na których byliście jako goście.

Na to, jak ostatecznie wypadnie Wasz pierwszy taniec, może wpłynąć wiele czynników, m.in.:

 • przestrzeń na parkiecie,
 • fason sukni ślubnej i ubiór pana młodego,
 • fryzura panny młodej i obecność lub brak welonu,
 • rola fotografa i filmowca w trakcie tańca,
 • i wiele, wiele innych!

Stworzymy dla Was choreografię, która uwzględni wszystkie te czynniki, aby wypadła widowiskowo, a jednocześnie była dla Was komfortowa do wykonania.

Lekcje pierwszego tańca najlepiej realizować regularnie, raz w tygodniu i zacząć 3-4 miesiące przed Waszym wielkim dniem. Podczas zajęć krok po kroku nauczycie się z nami całego układu do wybranej przez Was piosenki. Podpowiemy Wam również, jak uniknąć stresujących niespodzianek w trakcie tańca i jak zadbać o oprawę organizacyjną występu oraz udzielimy kilku cennych rad dotyczących tego, jak zminimalizować stres przed wejściem na parkiet. W końcu niecodziennie występujecie przed tak liczną widownią.

Kto Prowadzi Kurs Pierwszego Tańca?

Social Networks
widzi taniec jako piękne narzędzie do rozwoju osobowości, charakteru i ciała. Ceniona za sposób przekazywania wiedzy i zaangażowanie. Pozytywna, ciepła, elegancka i wymagająca.

Monika Nalborczyk

Wasze

Referencje

testimonials-quote

Monika posiada cechy które cenię w ludziach: jest pracowita i czuje pasję w swojej pracy, uczy się przez swoje doświadczenia w życiu, odczuwa wielką wdzięczność do życia, ma poczucie humoru, szczery uśmiech, cieszy się tym co robi. Stale uczy się wierzyć w siebie, swoje marzenia, podejmuje dobre tematy w lekki sposób.

Elżbieta Rochowska

Bardzo polecam szkołę tańca SZOK, razem z mężem (wtedy narzeczonym) uczestniczyliśmy na zajęcia z DISCOFOX aby wstępnie przygotować się do naszego 1 tańca. Kurs prowadzony w bardzo miłej i luźnej atmosferze. Gorąco polecam zajęcia w szkole tańca SZOK, ich indywidualne podejście do kursantów sprawi, że każdy wyniesie z tych zajęć to czego oczekuje. Gorąco polecam.

Katarzyna Czerny-Nowak

Byłem z żoną na 1 stopniu Discofoxa organizowanym na Politechnice Śląskiej, równolegle Monika przygotowywała nas do pierwszego tańca na ślub. Monika ma bardzo indywidualne podejście, każda lekcja przynosiła nowe postępy. Pierwszy taniec poszedł świetnie, polecam gorąco.

Janusz Kaczor

Pani Monika przygotowywała nas do pierwszego tańca na ślubie. Zajęcia były bardzo przyjemne! W krótkim czasie nauczyliśmy się sporo a przekazana wiedza posłuży nam na kolejnych zabawach .Profesjonalne podejście zarówno do tańca jak i uczniów.

Jolanta Sitarz-Żygalska

Pakiet

 • Cena
1 Lekcja
150 zł
4 Lekcje
580 zł
9 Lekcji
1260 zł

UMÓW SIĘ NA DARMOWĄ KONSULTACJĘ
TELEFONICZNĄ LUB ONLINE

Zapoznaj Się z Zasadami Uczestnictwa

Zapisz się do Tanecznego Newslettera

  Szkoła Tańca SZOK Gliwice

  ul. Barlickiego 3, 44-100 Gliwice
  (budynek Centrum Kultury Victoria)

  kontakt@szokgliwice.pl

  +48 518 302 672

  #SZOKGLIWICE