fbpx
JAKIE PROWADZICIE PAŃSTWO ZAJĘCIA DLA DZIECI? + -

Od września 2021 nie prowadzimy zajęć tanecznych dla dzieci. Jedyny zajęciami dla dzieci jest gimnastyka z akrobatyką, którą prowadzi Pani Magdalena Kwiecień.

KIEDY NALEŻY ZAPISAĆ SIĘ NA NAUKĘ PIERWSZEGO TAŃCA? + -

To zależy od kilku czynników, które opisane są dokładnie w zakładce "pierwszy taniec" jednak zważywszy na komfort pary młodej, pamięć mięśniową i kalendarz instruktora optymalny czas to 3-4 miesiące przed weselem.

CZY MOGĘ ZAPISAĆ SIĘ NA KURS BEZ OSOBY DO PARY? + -

Na kursy tańca użytkowego Discofox można zapisać się solo na poziom 1. W każdej grupie staramy się liczbę osób solo dobrać w pary, dbając o to by było ich min. 4-6. Na zajęcia z tańców towarzyskich 45+ zapisujemy się wyłącznie w parach.

GDZIE SIĘ MIEŚCI SZKOŁA? + -

Siedziba szkoły tańca i sala mieszczą się w budynku MDK przekształconego niedawno w Centrum Kultury Victoria przy ul. Barlickiego 3.

CZY MACIE PAŃSTWO OFERTĘ DLA SENIORÓW? + -

Tak. Nasza oferta skierowana do par 45+ opisana jest w zakładce "taniec 45+"

CZY PROWADZICIE PAŃSTWO ZAJĘCIA BEZPŁATNE? + -

Tak, ale to zależy czy aktualnie realizujemy jakieś zadanie publiczne przy współpracy m.in z Miastem Gliwice. Najlepiej w tej sprawie do nas napisać mail.


Warning: Undefined array key "elegant-icons" in /home/klient.dhosting.pl/szokgliwice/szokgliwice/public_html/wp-content/plugins/qode-framework/inc/icons/class-qodeframeworkicons.php on line 59

Szkoła Tańca SZOK Gliwice

ul. Barlickiego 3, 44-100 Gliwice
(budynek Centrum Kultury Victoria)

kontakt@szokgliwice.pl

+48 518 302 672

#SZOKGLIWICE