fbpx

Taniec dla kobiet Gliwice - jak wyglądają lekcje?

Zrywamy z codziennością. Te lekcje tańca oderwą Cię od codzienności. W każdym miesiącu uczymy się nowej choreografii, która pozwoli Ci odkrywać siebie.

To godzina wypełniona po brzegi sensualnymi wibracjami, świetną zabawą i siostrzaną atmosferą.

Ale nie martw się, nie wrzucimy Cię od razu na głęboką wodę. Nasz kurs tańca zaczynamy od poznawania podstawowych kroków i stylów wzmacniających poszczególne partie tańca. Odkryjesz m.in. kobiecą bachatę, rumbę, salsę i tango.

Oprócz zmysłowej choreografii każde zajęcia otwieramy rozgrzewką i rozciąganiem. Następnie przechodzimy do trenowania tanecznych ruchów, zamieniając lekcje w imprezę pełną śmiechu i dobrej zabawy.

Taniec dla kobiet Gliwice - dla kogo są te zajęcia?

Na te lekcje tańca zapraszamy wszystkie kobiety niezależnie od wieku i budowy

Zapomnij o stresie całego dnia. To czas dla Ciebie. Nasze lekcje tańca dla kobiet to odskocznia od natłoku codziennych obowiązków i zmęczenia. To bezpieczna przestrzeń, w której budujemy kobiecą wspólnotę i pewność siebie. Inspirujemy się, wspieramy i odkrywamy swoją kobiecość. 

Ten kurs tańca ma być dla Ciebie ‒ co oznacza, że masz też wpływ na jego przebieg. Wspólnie z uczestniczkami ustalamy, na jakim stylu tańca skupimy się w następnych tygodniach, a pod koniec każdego miesiąca organizujemy zajęcia w wybranych przez uczestniczki strojach.

Aby jeszcze bardziej urozmaicić program, raz na dwa miesiące zajęcia gościnnie prowadzi instruktor spoza Szok Gliwice.

Wszystko po to, abyś pod koniec kursu czuła moc swojej wewnętrznej Beyoncé.

Szkoła Tańca SZOK Gliwice

ul. Barlickiego 3, 44-100 Gliwice
(budynek Centrum Kultury Victoria)

kontakt@szokgliwice.pl

+48 518 302 672

#SZOKGLIWICE