fbpx

Taniec dla Kobiet
SENSUAL LADY

Uwolnij swoją wewnętrzną boginię!

Sensual Lady – Jak wyglądają nasze lekcje tańca?

Zrywamy z codziennością. Te lekcje tańca oderwą Cię od codzienności. W każdym miesiącu uczymy się nowej choreografii, która pozwoli Ci odkrywać siebie. 

To godzina wypełniona po brzegi sensualnymi wibracjami, świetną zabawą i siostrzaną atmosferą.

Ale nie martw się, nie wrzucimy Cię od razu na głęboką wodę. Nasz kurs tańca zaczynamy od poznawania podstawowych kroków i stylów wzmacniających poszczególne partie tańca. Odkryjesz m.in. kobiecą bachatę, rumbę, salsę i tango. 

Oprócz zmysłowej choreografii każde zajęcia otwieramy rozgrzewką i rozciąganiem. Następnie przechodzimy do trenowania tanecznych ruchów, zamieniając lekcje w imprezę pełną śmiechu i dobrej zabawy.

Dla kogo są te zajęcia?

Na te lekcje tańca zapraszamy wszystkie kobiety niezależnie od wieku i budowy

Zapomnij o stresie całego dnia. To czas dla Ciebie. Nasze lekcje tańca dla kobiet to odskocznia od natłoku codziennych obowiązków i zmęczenia. To bezpieczna przestrzeń, w której budujemy kobiecą wspólnotę i pewność siebie. Inspirujemy się, wspieramy i odkrywamy swoją kobiecość. 

Ty decydujesz

Ten kurs tańca ma być dla Ciebie ‒ co oznacza, że masz też wpływ na jego przebieg. Wspólnie z uczestniczkami ustalamy, na jakim stylu tańca skupimy się w następnych tygodniach, a pod koniec każdego miesiąca organizujemy zajęcia w wybranych przez uczestniczki strojach.

Aby jeszcze bardziej urozmaicić program, raz na dwa miesiące zajęcia gościnnie prowadzi instruktor spoza Szok Gliwice.

Wszystko po to, abyś pod koniec kursu czuła moc swojej wewnętrznej Beyoncé.

Wybierz swój poziom

Zajęcia taneczne dla kobiet prowadzimy w grupach na dwóch poziomach:

  • początkującym
  • średniozaawanowanym

Kursy ruszają we wrześniu i w lutym, a każdy z nich trwa 4 miesiące.

Zobacz rumbę z poziomu 1 i 2:

Rozwiń swoje sensualne oblicze

Taneczne style, których nauczysz się w naszej szkole, przydadzą Ci się na wiele okazji. Jednak sama nauka kroków to nie wszystko. Nasz kurs tańca dla kobiet pozwoli Ci nie tylko wysmuklić sylwetkę i poprawić koordynację, ale także złapać oddech od codzienności, nawiązać nowe przyjaźnie i zwiększyć pewność siebie – na parkiecie i poza nim.

Zobacz, jak wyglądają nasze zajęcia:

Wasze

Referencje

testimonials-quote

Co dał mi kurs? Tanecznie - poprawa techniki i postawy; Inne - pozwala mi odpocząć mentalnie od problemów i jestem trochę bardziej pewna siebie. 🙂

Aleksandra Nyga

Zamienił nudne popołudnie w popołudnie, na które się czeka, rozruszał stare kości, pozwolił poznać fajne dziewczyny.

Majka Widecka

Zobaczyłam swoje ciało. Bardzo je zaniedbałam. Zapomniałam o nim. Ten kurs pokazał mi, że ja i ciało to jedno. Kurs dał mi wiele radości. Dał niezwykły czas. Dał wspaniałe towarzyszki tańca na czele z Moniką. Dużo rzeczy mi dał... Bardzo dużo!

Dorota Pniowska

Bardzo dziękuję za dzisiaj! Jesteś najlepszą instruktorką!!! Tyle nowych kroków, a ja czuję ogromny niedosyt. Już się nie umiem doczekać kolejnych zajęć.

Monika Struk

Wróciłam kolejny raz zajęć bardzo zadowolona. Wybrałam Monikę na mojego nauczyciela tańca i to był bardzo dobry wybór. Monika posiada cechy które cenię w ludziach: jest pracowita i czuje pasję w swojej pracy, uczy się przez swoje doświadczenia w życiu, odczuwa wielką wdzięczność do życia, ma poczucie humoru, szczery uśmiech, cieszy się tym co robi. Stale uczy się wierzyć w siebie, swoje marzenia, podejmuje dobre tematy w lekki sposób. Uczy kobiety jak akceptować swoje ciało. Atmosfera jest super. Mogłabym tak pisać dalej. Podoba mi się to. Dziękuję jeszcze raz.

Elżbieta Rochowska

Byłam na lekcji Latino Solo - super zajęcia, fajne towarzystwo, dużo tańca i niezłe rozruszanie bioder przy bachacie można się wiele nauczyć w przemiłej atmosferze! Polecam!!!

Elżbieta Laskowska

ZAJĘCIA PROWADZI:

Social Networks
Mistrzyni Tańca

Monika Nalborczyk

Zapoznaj się z zasadami uczestnictwa

MASZ WIĘCEJ PYTAŃ?

Szkoła Tańca SZOK Gliwice

ul. Barlickiego 3, 44-100 Gliwice
(budynek Centrum Kultury Victoria)

kontakt@szokgliwice.pl

+48 518 302 672

#SZOKGLIWICE