Practisy taneczne
Skocz z nami na parkiet!

Co dwa tygodnie w naszej szkole jeszcze bardziej dajemy się ponieść tanecznemu szaleństwu. Przygotuj się na dwie godziny tańca do ulubionych przebojów, pokazy instruktorów i mnóstwo śmiechu. A to wszystko w wybranym temacie przewodnim – od superbohaterów po pirackie party. 

Przygotuj kostium i dobry nastrój –
przed nami seria przebieranych imprez

 

Nasze taneczne integracje to cykliczne spotkania, na których możesz dać się ponieść muzyce lub przeznaczyć je na trening własny albo z osobami z innych poziomów. Zainspirujemy Cię podczas pokazów instruktorów, a odważnych zaprosimy do wzięcia udziału w tanecznych minikonkursach („J&J”). To też świetna okazja do poznania naszej szkoły tańca i nawiązywania nowych przyjaźni. 

Co więcej, dostępny na sali instruktor odpowie na Twoje pytania i pomoże nadrobić ewentualne zaległości, jeśli zdarzyło Ci się pominąć zajęcia.

Kto może wziąć udział w tanecznych practisach?

 Wszyscy zainteresowani. Spotkania są darmowe dla wszystkich uczestników zajęć w naszej szkole tańca i stanowią ich świetne uzupełnienie.  Koszt udziału dla osób z zewnątrz: 10 zł.  Zgodnie z obowiązującymi limitami uczestników, liczba miejsc jest ograniczona. O udziale decyduje kolejność zapisów. 

Nadchodzące practisy:

 

04.02.2021 r. – Integracja zapoznawcza. Spotkanie bez określonego stylu ubioru, ale pod hasłem: Poznajmy się bliżej! To świetna okazja, aby nowi i aktualni uczestnicy naszych kursów zdobyli nowe znajomości lub znaleźli partnerów do par. 

18.02.2022 r. – „Superbohaterowie”. Od Batmana po Wonderwoman – pokaż nam swoje supermoce na parkiecie!

4.03.2022 r. – „Grażyny i Janusze”. Wrzuć na luz – białe skarpetki do sandałów oraz mocny tapir są tu mile widziane. 

18.03.2022 r. – „Postacie z Bajek”. Królewna Śnieżka, Shrek, a może Czerwony Kapturek – daj upust swojemu wewnętrznemu dziecku i pokaż, z którą z bajkowych postaci najbardziej się utożsamiasz.

1.04.2022 r. – „Patopractis”/ ,,Kicz Party”. Wyciągnij z szafy dres z trzema paskami i czapkę z daszkiem, zabłyśnij złotym łańcuchem albo zaszalej z różem, cekinami i tapirem. Na tej imprezie będzie rządził kicz (poza muzyką)!

22.04.2022 r. – „Burleska”. Pokaż swoją zmysłową stronę. Będzie gorąco!

6.05.2022r. – „Piżama Party”. Szlafroki, miękkie kapcie i jedwabna lub flanelowa piżama – brzmi jak idealny sposób na relaksujący wieczór (ale na pewno nie zmorzy nas sen!)

20.05.2022 r. – „Pirackie Party”. Arrrr! Piraci potrafią się bawić. Zabierz ze sobą papugę i przepaskę na oczy, bo przed nami impreza pełna morskich rytmów.

3.06.2022 r. – „Summer time – holiday Practis”. Poczuj klimat wakacji i oddaj się letniemu szaleństwu na naszej finałowej tanecznej integracji. 

Zapisz się na najbliższy practis:

OSOBY ODPOWIEDZIALNE ZA ORGANIZACJĘ PRACTISÓW TANECZNYCH:

Social Networks
Asystentka

Dominika Knap

Chcesz być z nami NA BIEŻĄCO?

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOK:

Zapisz się do Tanecznego Newslettera

  Szkoła Tańca SZOK Gliwice

  ul. Barlickiego 3, 44-100 Gliwice
  (budynek Centrum Kultury Victoria)

  kontakt@szokgliwice.pl

  +48 518 302 672

  #SZOKGLIWICE