fbpx

Taniec dla Kobiet
50+

Ta grupa jest właśnie dla Ciebie!

Porzuć wątpliwości i spełniaj swoje marzenia!

Dla kogo są te zajęcia?

  •  Dla kobiet, które chcą nauczyć się tańczyć, ale blokują je niewspierające przekonania na swój temat. 
  • Dla kobiet, które potrzebują więcej wsparcia na starcie swojej tanecznej przygody – niezależnie czy to z powodu wieku, figury czy kondycji.
  • Dla kobiet, które z różnych powodów krępują się brać udział w klasycznych zajęciach tanecznych.

Jak wyglądają zajęcia?

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 55 minut. 

Środy w godz. 17:15-18:10

Zaczynamy zupełnie od zera. Nie musisz nic umieć, ponieważ poprowadzę Cię krok po kroku przez każdy etap nauki tańca. Zadbam o to, żebyś czuła się bezpiecznie i komfortowo podczas naszych spotkań.

Odkryj swoją kobiecość, która jest niezależna od Twojego wieku, wyglądu czy figury.

Zobacz, jak wyglądają nasze zajęcia:

Odnajdź zagubioną pewność siebie!

Ten kurs to coś więcej, niż nauka tańca. Co tydzień przez godzinę będziesz mogła się skupić tylko na sobie i na swoim samopoczuciu. Pomogę Ci uwierzyć w siebie i nabrać pewności nie tylko na parkiecie.

szok-gliwice-kobiety50+ (3)
Wasze

Referencje

testimonials-quote

Co dał mi kurs? Tanecznie - poprawa techniki i postawy; Inne - pozwala mi odpocząć mentalnie od problemów i jestem trochę bardziej pewna siebie. 🙂

Aleksandra Nyga

Zamienił nudne popołudnie w popołudnie, na które się czeka, rozruszał stare kości, pozwolił poznać fajne dziewczyny.

Majka Widecka

Zobaczyłam swoje ciało. Bardzo je zaniedbałam. Zapomniałam o nim. Ten kurs pokazał mi, że ja i ciało to jedno. Kurs dał mi wiele radości. Dał niezwykły czas. Dał wspaniałe towarzyszki tańca na czele z Moniką. Dużo rzeczy mi dał... Bardzo dużo!

Dorota Pniowska

Bardzo dziękuję za dzisiaj! Jesteś najlepszą instruktorką!!! Tyle nowych kroków, a ja czuję ogromny niedosyt. Już się nie umiem doczekać kolejnych zajęć.

Monika Struk

Wróciłam kolejny raz zajęć bardzo zadowolona. Wybrałam Monikę na mojego nauczyciela tańca i to był bardzo dobry wybór. Monika posiada cechy które cenię w ludziach: jest pracowita i czuje pasję w swojej pracy, uczy się przez swoje doświadczenia w życiu, odczuwa wielką wdzięczność do życia, ma poczucie humoru, szczery uśmiech, cieszy się tym co robi. Stale uczy się wierzyć w siebie, swoje marzenia, podejmuje dobre tematy w lekki sposób. Uczy kobiety jak akceptować swoje ciało. Atmosfera jest super. Mogłabym tak pisać dalej. Podoba mi się to. Dziękuję jeszcze raz.

Elżbieta Rochowska

Byłam na lekcji Latino Solo - super zajęcia, fajne towarzystwo, dużo tańca i niezłe rozruszanie bioder przy bachacie można się wiele nauczyć w przemiłej atmosferze! Polecam!!!

Elżbieta Laskowska

ZAJĘCIA PROWADZI:

Social Networks
Mistrzyni Tańca

Monika Nalborczyk

Zapoznaj się z zasadami uczestnictwa

MASZ WIĘCEJ PYTAŃ?

Szkoła Tańca SZOK Gliwice

ul. Barlickiego 3, 44-100 Gliwice
(budynek Centrum Kultury Victoria)

kontakt@szokgliwice.pl

+48 518 302 672

#SZOKGLIWICE