fbpx

Taniec dla Kobiet
50+

Ta grupa jest właśnie dla Ciebie!

Porzuć wątpliwości i spełniaj swoje marzenia!

Dla kogo są te zajęcia?

Dla kobiet, które chcą nauczyć się tańczyć, ale blokują je niewspierające przekonania na swój temat. 

Dla kobiet, które potrzebują więcej wsparcia na starcie swojej tanecznej przygody – niezależnie czy to z powodu wieku, figury czy kondycji.

Dla kobiet, które z różnych powodów krępują się brać udział w klasycznych zajęciach tanecznych.

Jak wyglądają zajęcia?

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 55 minut. 

Środy w godz. 17:15-18:10

Zaczynamy zupełnie od zera. Nie musisz nic umieć, ponieważ poprowadzę Cię krok po kroku przez każdy etap nauki tańca. Zadbam o to, żebyś czuła się bezpiecznie i komfortowo podczas naszych spotkań.

Odkryj swoją kobiecość, która jest niezależna od Twojego wieku, wyglądu czy figury.

Zobacz, jak wyglądają nasze zajęcia:

Odnajdź zagubioną pewność siebie!

Ten kurs to coś więcej, niż nauka tańca. Co tydzień przez godzinę będziesz mogła się skupić tylko na sobie i na swoim samopoczuciu. Pomogę Ci uwierzyć w siebie i nabrać pewności nie tylko na parkiecie.

12
Wasze

Referencje

testimonials-quote

Co dał mi kurs? Tanecznie - poprawa techniki i postawy; Inne - pozwala mi odpocząć mentalnie od problemów i jestem trochę bardziej pewna siebie. 🙂

Aleksandra Nyga

Zamienił nudne popołudnie w popołudnie, na które się czeka, rozruszał stare kości, pozwolił poznać fajne dziewczyny.

Majka Widecka

Zobaczyłam swoje ciało. Bardzo je zaniedbałam. Zapomniałam o nim. Ten kurs pokazał mi, że ja i ciało to jedno. Kurs dał mi wiele radości. Dał niezwykły czas. Dał wspaniałe towarzyszki tańca na czele z Moniką. Dużo rzeczy mi dał... Bardzo dużo!

Dorota Pniowska

Bardzo dziękuję za dzisiaj! Jesteś najlepszą instruktorką!!! Tyle nowych kroków, a ja czuję ogromny niedosyt. Już się nie umiem doczekać kolejnych zajęć.

Monika Struk

Wróciłam kolejny raz zajęć bardzo zadowolona. Wybrałam Monikę na mojego nauczyciela tańca i to był bardzo dobry wybór. Monika posiada cechy które cenię w ludziach: jest pracowita i czuje pasję w swojej pracy, uczy się przez swoje doświadczenia w życiu, odczuwa wielką wdzięczność do życia, ma poczucie humoru, szczery uśmiech, cieszy się tym co robi. Stale uczy się wierzyć w siebie, swoje marzenia, podejmuje dobre tematy w lekki sposób. Uczy kobiety jak akceptować swoje ciało. Atmosfera jest super. Mogłabym tak pisać dalej. Podoba mi się to. Dziękuję jeszcze raz.

Elżbieta Rochowska

Byłam na lekcji Latino Solo - super zajęcia, fajne towarzystwo, dużo tańca i niezłe rozruszanie bioder przy bachacie można się wiele nauczyć w przemiłej atmosferze! Polecam!!!

Elżbieta Laskowska

ZAJĘCIA PROWADZI:

Social Networks
Mistrzyni Tańca

Monika Nalborczyk

Zapoznaj się z zasadami uczestnictwa

MASZ WIĘCEJ PYTAŃ?

Szkoła Tańca SZOK Gliwice

ul. Barlickiego 3, 44-100 Gliwice
(budynek Centrum Kultury Victoria)

kontakt@szokgliwice.pl

+48 518 302 672

#SZOKGLIWICE