fbpx

Kobiece warsztaty z Dúnią Pacheco

Weź udział w warsztatch 15.10.22!

KILAPANGA to angolski taniec, który sprawi, że:

Poznaj Dúnię Pacheco

Jest mentorką tańca, założycielką i choreografką pierwszej w Polsce rewii afrykańskiej - Mulemba, z którą doszła do półfinału VI edycji programu "Mam Talent". Urodziła się w Angoli, do Polski przyjechała w 1999 roku. W 2008 roku postanowiła przekuć moją kulturę i doświadczenia w pasję. Po to, aby móc pomagać innym kobietom wzmacniać ich wiarę w siebie i samoakceptację. Jak sama mówi, to jej misja.

Jak będą wyglądać warsztaty?

Zaczynamy od 30-minutowej prelekcji, abyś mogła lepiej poznać Dúnię i dowiedzieć się skąd wzięło się jej nastawienie do tańca i jego roli w naszym życiu. Następnie przejdziemy do warsztatów tanecznych. Potrwają one 90 minut. Łącznie spotkanie będzie trwało 2 godziny. Nie martw się, przewidujemy przerwy! O przyjęciu na listę decyduje kolejność zgłoszeń. Zależy mi, żeby warsztaty odbyły się w niewielkim gronie, aby każda z uczestniczek czuła się dobrze i swobodnie.

Wyzwól energię, podnieś wibracje!

Sprawdź wideo od Dúni:

Sama widzisz, że Dúnia zaraża energią i radością. Jestem przekonana, że po kobiecych warsztatach wyjdziesz z sali zrelaksowana i zadowolona! 

Jaki jest koszt warsztatów?

100 zł/osobę

Zobacz Dúnię w Pytaniu na Śniadanie:

15 października

120 minut

Cena 100 zł

Szkoła Tańca SZOK Gliwice

ul. Barlickiego 3, 44-100 Gliwice
(budynek Centrum Kultury Victoria)

kontakt@szokgliwice.pl

+48 518 302 672

#SZOKGLIWICE